Sinceago (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Year
eu: Urtea

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Month
eu: Hilabetea

en: Day
eu: Eguna

en: Hour
eu: Ordu

en: Minute
eu: Minutu

en: Days
eu: Egunak

en: Hours
eu: Orduak

en: Seconds
eu: Segunduak

en: Minutes
eu: Minutuak

en: About
eu: (r)i buruz
