Sinceago (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Year
hi: वर्ष

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Month
hi: माह

en: Day
hi: दिन

en: Hour
hi: घंटा

en: Minute
hi: मिनट

en: About
hi: के बारे में
