Sinceago (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Year
hr: Godina

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Month
hr: Mjesec

en: Day
hr: Dan

en: Hour
hr: Sat

en: About
hr: Opis
