Sinceago (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Year
id: Tahun

en: Custom
id: Tersuai

en: Month
id: Bulan

en: Day
id: Hari

en: Hour
id: Jam

en: Minute
id: Menit

en: Seconds
id: Detik

en: About
id: Tentang
