Sinceago (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Year
is: Ár

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Month
is: Mánuður

en: Day
is: Dagur

en: Hour
is: Klukkustund

en: Minute
is: Mínúta

en: About
is: Um
