Sinceago (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Year
kn: ವರ್ಷ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Month
kn: ತಿಂಗಳು

en: Day
kn: ದಿನ

en: Hour
kn: ಗಂಟೆ

en: Minute
kn: ನಿಮಿಷಗಳು

en: Days
kn: ದಿನಗಳು

en: Hours
kn: ಗಂಟೆಗಳು

en: Seconds
kn: ಸೆಕಂಡುಗಳು

en: Minutes
kn: ನಿಮಿಷಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು
