Sinceago (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Year
pl: Rok

en: Custom
pl: Własne

en: Month
pl: Miesiąc

en: Day
pl: Dzień

en: Hour
pl: Godzina

en: Minute
pl: Minuta

en: Days
pl: Dni

en: Months
pl: Miesięcy

en: Hours
pl: Godziny

en: Seconds
pl: Sekundy

en: Minutes
pl: Minuty

en: Years
pl: Lat

en: About
pl: O stronie
