Sinceago (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Year
sk: Rok

en: Custom
sk: Vlastná

en: Month
sk: Mesiac

en: Day
sk: Deň

en: Hour
sk: Hodina

en: Minute
sk: Minúta

en: Days
sk: Dni

en: Hours
sk: Hodiny

en: Seconds
sk: Sekundy

en: Minutes
sk: Minúty

en: About
sk: Informácie o
