Sinceago (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Year
te: సంవత్సరం

en: Month
te: నెల

en: Day
te: రోజు

en: Hour
te: గంట

en: Minute
te: నిమిషం

en: Months
te: నెలలు

en: About
te: గురించి
