Sinceago (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Year
ug: يىل

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Month
ug: ئاي

en: Day
ug: كۈن

en: About
ug: ھەققىدە
