Sinceago (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Year
bo: ལོ

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: Day
bo: ཉིན

en: Hour
bo: ཆུ་ཚོད

en: Minute
bo: སྐར་མ

en: About
bo: གསལ་བཤད
