Sinceago (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Year
el: Έτος

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Month
el: Μήνας

en: Day
el: Ημέρα

en: Hour
el: Ώρα

en: Minute
el: Λεπτό

en: Days
el: Ημέρες

en: Hours
el: Ώρες

en: Seconds
el: Δευτερόλεπτα

en: About
el: Περί
