Sinceago (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Year
es: Año

en: Custom
es: Personalizado

en: Month
es: Mes

en: Day
es: Día

en: Hour
es: Hora

en: Minute
es: Minuto

en: Days
es: Días

en: Months
es: Meses

en: Hours
es: Horas

en: Seconds
es: Segundos

en: Minutes
es: Minutos

en: Years
es: Años

en: About
es: Acerca de
