Sinceago (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Year
oc: Annada

en: Custom
oc: Personalizat

en: Month
oc: Mes

en: Day
oc: Jorn

en: Hour
oc: Ora

en: Minute
oc: Minuta

en: Days
oc: Jorns

en: About
oc: A prepaus
