Sinceago (8.x-1.1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Year
vi: Năm

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Month
vi: Tháng

en: Day
vi: Ngày

en: Hour
vi: Giờ

en: Minute
vi: Phút

en: Days
vi: Ngày

en: Hours
vi: Giờ

en: Seconds
vi: Giây

en: Minutes
vi: Phút

en: About
vi: Giới thiệu
