Sinceago (8.x-1.2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Year
eo: Jaro

en: Custom
eo: Propra

en: Month
eo: Monato

en: Day
eo: Tago

en: Hour
eo: Horo

en: Minute
eo: Minuto
