Sinceago (8.x-1.2) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Year
he: שנה

en: Custom
he: מותאם

en: Month
he: חודש

en: Day
he: יום

en: Hour
he: שעה

en: Minute
he: דקות

en: Days
he: ימים

en: Hours
he: שעות

en: Seconds
he: שניות

en: Minutes
he: דקות

en: About
he: אודות
