Sinceago (8.x-1.2) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Year
it: Anno

en: Custom
it: Personalizzato

en: Month
it: Mese

en: Day
it: Giorno

en: Hour
it: Ora

en: Minute
it: Minuto

en: Days
it: Giorni

en: Months
it: Mesi

en: Hours
it: Ore

en: Seconds
it: Secondi

en: Minutes
it: Minuti

en: Years
it: Anni

en: About
it: Informazioni
