Sinceago (8.x-1.2) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Year
ja: 年

en: Custom
ja: カスタム

en: Month
ja: 月

en: Day
ja: 日

en: Hour
ja: 時

en: Minute
ja: 分

en: Days
ja: 日

en: Hours
ja: 時

en: Seconds
ja: 秒

en: Minutes
ja: 分

en: About
ja: アバウト
