Sinceago (8.x-1.2) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Year
ro: Anul

en: Custom
ro: Personalizat

en: Month
ro: Lună

en: Day
ro: Zi

en: Hour
ro: Oră

en: Minute
ro: Minut

en: Seconds
ro: Secunde

en: About
ro: Despre
