Sinceago (8.x-1.2) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Year
sv: År

en: Custom
sv: Anpassad

en: Month
sv: Månad

en: Day
sv: Dag

en: Hour
sv: Timma

en: Minute
sv: Minut

en: Days
sv: Dagar

en: Months
sv: Månader

en: Hours
sv: Timmar

en: Seconds
sv: Sekunder

en: Minutes
sv: Minuter

en: Years
sv: År

en: About
sv: Om

en: Directory @path was created
sv: Katalog @path skapades
