Sinceago (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Year
az: İl

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Month
az: Ay

en: Day
az: Gün

en: Hour
az: Saat

en: Minute
az: Dəqiqə

en: Seconds
az: Saniyələr

en: About
az: Haqqında
