Sinceago (8.x-1.2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Year
bs: Godina

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Month
bs: Mjesec

en: Day
bs: Dan

en: Hour
bs: Sat

en: Minute
bs: Minuta
