Sinceago (8.x-1.2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Year
km: ឆ្នាំ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Month
km: ខែ

en: Day
km: ថ្ងៃ

en: About
km: អំពី
