Sinceago (8.x-1.2) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Year
fa: سال

en: Custom
fa: سفارشی

en: Month
fa: ماه

en: Day
fa: روز

en: Hour
fa: ساعت

en: Minute
fa: دقیقه

en: Seconds
fa: ثانیه

en: About
fa: درباره
