Sinceago (8.x-1.2) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Year
ps: کال

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Month
ps: میاشت

en: Day
ps: ورځ

en: Hour
ps: ګړی

en: Minute
ps: دقيقه

en: Seconds
ps: سانیې

en: About
ps: په اړه
