Single Content Sync (1.3.14) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Import
hi: आयात करें

en: Export
hi: निर्यात करें।

en: link
hi: लिंक

en: OR
hi: या

en: About
hi: के बारे में
