Single Content Sync (1.3.19) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Import
jv: Ngimpor

en: Export
jv: Ngékspor

en: link
jv: pranālā

en: here
jv: nag kéné

en: About
jv: Ngenani
