Single Content Sync (1.3.19) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Import
vi: Nhập vào

en: Export
vi: Xuất

en: link
vi: liên kết

en: here
vi: ở đây

en: About
vi: Giới thiệu
