Single Content Sync (1.3.21) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: here
ug: بۇ يەر

en: About
ug: ھەققىدە
