Single Content Sync (1.3.22) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Import
ar: استيراد

en: Export
ar: تصدير

en: link
ar: رابط

en: OR
ar: أو

en: here
ar: هنا

en: About
ar: حول
