Single Content Sync (1.4.1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Import
hr: Uvezi

en: Export
hr: Izvezi

en: link
hr: poveznica

en: OR
hr: ILI

en: here
hr: ovdje

en: About
hr: Opis
