Single Content Sync (1.4.10) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Import
bg: Импортирай

en: Export
bg: Експорт

en: link
bg: връзка

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: here
bg: Тук
