Single Content Sync (1.4.5) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: link
cs: odkaz

en: Unknown
cs: Neznámý

en: here
cs: zde

en: About
cs: Popis

en: Exported content
cs: Exportovaný obsah
