Single DateTimePicker (2.0.0-beta1) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: None
af: Geen

en: Default
af: Verstek

en: Sunday
af: Sondag

en: Monday
af: Maandag

en: Tuesday
af: Dinsdag

en: Wednesday
af: Woensdag

en: Thursday
af: Donderdag

en: Friday
af: Vrydag

en: Saturday
af: Saterdag

en: To
af: Aan

en: From
af: Van
