Single DateTimePicker (2.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Default
be: Прадвызначана

en: Sunday
be: нядзеля

en: Monday
be: панядзелак

en: Tuesday
be: аўторак

en: Wednesday
be: серада

en: Thursday
be: чацьвер

en: Friday
be: пятніца

en: Saturday
be: субота

en: Theme
be: Тэма

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Start date
be: Дата пачатку

en: End date
be: Дата заканчэння

en: Today
be: Сёння

en: About
be: Аб

en: Dark
be: Цёмная
