Single DateTimePicker (2.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: None
bg: Не

en: Default
bg: По подразбиране

en: Sunday
bg: неделя

en: Monday
bg: понеделник

en: Tuesday
bg: вторник

en: Wednesday
bg: сряда

en: Thursday
bg: четвъртък

en: Friday
bg: петък

en: Saturday
bg: събота

en: To
bg: До

en: From
bg: От
