Single DateTimePicker (2.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Sunday
hy: Կիրակի

en: Monday
hy: Երկուշաբթի

en: Tuesday
hy: Երեքշաբթի

en: Wednesday
hy: Չորեքշաբթի

en: Thursday
hy: Հինգշաբթի

en: Friday
hy: Ուրբաթ

en: Saturday
hy: Շաբաթ

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Start date
hy: Մեկնարկի ամսաթիվ

en: End date
hy: Ավարտի ամսաթիվը

en: Today
hy: Այսօր

en: The @title end date cannot be before the start date
hy: @title ավարտի ամսաթիվը չի կարող լինել սկզբի ամսաթվից առաջ
