Single DateTimePicker (2.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (25 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: None
ja: なし

en: Default
ja: デフォルト

en: Sunday
ja: 日曜日

en: Monday
ja: 月曜日

en: Tuesday
ja: 火曜日

en: Wednesday
ja: 水曜日

en: Thursday
ja: 木曜日

en: Friday
ja: 金曜日

en: Saturday
ja: 土曜日

en: Theme
ja: テーマ

en: To
ja: 宛先

en: From
ja: 送信元

en: Start date
ja: 開始日

en: End date
ja: 終了日

en: Today
ja: 今日

en: 5 minutes
ja: 5分

en: 10 minutes
ja: 10分

en: 15 minutes
ja: 15分

en: 30 minutes
ja: 30分

en: About
ja: アバウト

en: Start year
ja: 開始年

en: End year
ja: 終了年

en: The @title end date cannot be before the start date
ja: @titleの終了日は開始日より前にできません
