Single DateTimePicker (2.0.0-beta1) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: None
os: Нæйы

en: Default
os: Æнæивд

en: Sunday
os: хуыцаубон

en: Monday
os: къуырисæр

en: Tuesday
os: дыццæг

en: Wednesday
os: æртыццæг

en: Thursday
os: цыппæрæм

en: Friday
os: майрæмбон

en: Saturday
os: сабат
