Single DateTimePicker (2.0.0-beta2) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: None
ar: لا شيء

en: Default
ar: الافتراضي

en: Sunday
ar: الأحد

en: Monday
ar: الاثنين

en: Tuesday
ar: الثلاثاء

en: Wednesday
ar: الأربعاء

en: Thursday
ar: الخميس

en: Friday
ar: الجمعة

en: Saturday
ar: السبت

en: Theme
ar: حلة

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: Start date
ar: تاريخ البداية.

en: End date
ar: تاريخ النهاية.

en: Today
ar: اليوم

en: About
ar: حول
