Single DateTimePicker (2.0.0-beta2) - en to de translation catalogue (30 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: None
de: Keine

en: Default
de: Standard

en: Sunday
de: Sonntag

en: Monday
de: Montag

en: Tuesday
de: Dienstag

en: Wednesday
de: Mittwoch

en: Thursday
de: Donnerstag

en: Friday
de: Freitag

en: Saturday
de: Samstag

en: To
de: An

en: From
de: Von

en: Start date
de: Startdatum

en: End date
de: Enddatum

en: Today
de: Heute

en: 5 minutes
de: 5 Minuten

en: 10 minutes
de: 10 Minuten

en: 15 minutes
de: 15 Minuten

en: 30 minutes
de: 30 Minuten

en: 12 Hours
de: 12 Stunden

en: About
de: Über

en: Start year
de: Startjahr

en: End year
de: Endjahr

en: Dark
de: Dunkel

en: The @title end date cannot be before the start date
de: Das @title Enddatum kann nicht vor dem Startdatum liegen

en: End date (optional)
de: Enddatum (optional)

en: Allowed hours
de: Zulässige Stunden

en: Allowed hours: @allowed_hours
de: Zulässige Stunden: @allowed_hours

en: All hours are allowed
de: Alle Stunden sind zulässig
