Single DateTimePicker (2.0.0-beta2) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: None
ka: არცერთი

en: Sunday
ka: კვირა

en: Monday
ka: ორშაბათი

en: Tuesday
ka: სამშაბათი

en: Wednesday
ka: ოთხშაბათი

en: Thursday
ka: ხუთშაბათი

en: Friday
ka: პარასკევი

en: Saturday
ka: შაბათი

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: Today
ka: დღეს
