Single DateTimePicker (2.0.0-beta2) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: None
bo: མེད།

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Sunday
bo: ཉི་མ

en: Monday
bo: ཟླ་བ

en: Tuesday
bo: མིག་དམར

en: Wednesday
bo: ལྷག་པ

en: Thursday
bo: ཕུར་བུ

en: Friday
bo: པ་སངས

en: Saturday
bo: སྤེན་པ

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Today
bo: དེ་རིང

en: About
bo: གསལ་བཤད
