Single DateTimePicker (2.0.0-beta2) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: None
bs: Nijedan

en: Sunday
bs: Nedelja

en: Monday
bs: Ponedeljak

en: Tuesday
bs: Utorak

en: Wednesday
bs: Srijeda

en: Thursday
bs: Četvrtak

en: Friday
bs: Petak

en: Saturday
bs: Subota

en: Theme
bs: Tema

en: Today
bs: Danas
