Single DateTimePicker (2.0.0-beta2) - en to da translation catalogue (25 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: None
da: Ingen

en: Default
da: Standard

en: Sunday
da: Søndag

en: Monday
da: Mandag

en: Tuesday
da: Tirsdag

en: Wednesday
da: Onsdag

en: Thursday
da: Torsdag

en: Friday
da: Fredag

en: Saturday
da: Lørdag

en: Theme
da: Tema

en: To
da: Til

en: From
da: Fra

en: Start date
da: Startdato

en: End date
da: Slutdato

en: Today
da: I dag

en: 5 minutes
da: 5 minutter

en: 10 minutes
da: 10 minutter

en: 15 minutes
da: 15 minutter

en: 30 minutes
da: 30 minutter

en: About
da: Om

en: Start year
da: Start år

en: End year
da: Slut år

en: Dark
da: Mørkt
