Single DateTimePicker (2.0.0-beta2) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: None
eo: Neniu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Sunday
eo: Dimanĉo

en: Monday
eo: Lundo

en: Tuesday
eo: Mardo

en: Wednesday
eo: Merkredo

en: Thursday
eo: Ĵaŭdo

en: Friday
eo: Vendredo

en: Saturday
eo: Sabato

en: To
eo: Al

en: From
eo: De
