Single DateTimePicker (2.0.0-beta2) - en to fa translation catalogue (24 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: None
fa: هیچ

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Sunday
fa: یک‌شنبه

en: Monday
fa: دوشنبه

en: Tuesday
fa: سه‌شنبه

en: Wednesday
fa: چهارشنبه

en: Thursday
fa: پنج‌شنبه

en: Friday
fa: جمعه

en: Saturday
fa: شنبه

en: Theme
fa: پوسته

en: To
fa: به

en: From
fa: از

en: Start date
fa: تاریخ شروع

en: End date
fa: تاریخ پایان

en: Today
fa: امروز

en: 5 minutes
fa: ۵ دقیقه

en: 10 minutes
fa: ۱۰ دقیقه

en: 15 minutes
fa: ۱۵ دقیقه

en: 30 minutes
fa: ۳۰ دقیقه

en: About
fa: درباره

en: Start year
fa: سال شروع

en: Dark
fa: تاریک
