Single DateTimePicker (2.0.0-beta2) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: None
is: Engin

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Sunday
is: Sunnudagur

en: Monday
is: Mánudagur

en: Tuesday
is: Þriðjudagur

en: Wednesday
is: Miðvikudagur

en: Thursday
is: Fimmtudagur

en: Friday
is: Föstudagur

en: Saturday
is: Laugardagur

en: Theme
is: Þema

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: Start date
is: Hefst þann:

en: End date
is: Lýkur þann:

en: Today
is: Í dag

en: About
is: Um
