Single DateTimePicker (2.0.0-beta2) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: None
km: គ្មាន

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Sunday
km: អាទិត្យ

en: Monday
km: ច័ន្ទ

en: Tuesday
km: អង្គារ

en: Wednesday
km: ពុធ

en: Thursday
km: ព្រហស្បតិ៍

en: Friday
km: សុក្រ

en: Saturday
km: សៅរ៍

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: Today
km: ថ្ងៃនេះ

en: About
km: អំពី
